AK Parti’den TÜSOYAD ’da ziyaret

AK Parti Kütahya İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Nurettin Kaplan İl Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Kızıltan, İl Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Ali Hammad Dursun Tüketici Sorunları Yardım Derneği’ni ziyaret etti.

AK Parti’den TÜSOYAD ’da ziyaret

AK Parti’den TÜSOYAD ’da ziyaret

AK Parti Kütahya İl Teşkilatı STK ziyaretleri kapsamında Tüketici Sorunları Yardım Derneği (TÜSOYAD)’a ziyarette bulundu. STK’ların önerilerine açık olduklarını bildiren AK Parti Kütahya İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Nurettin Kaplan, “ TÜSOYAD’ın faydalı çalışmalarının olduğuna inanıyoruz. Bizi burada ağırladığınız için teşekkür ediyoruz. Derneğinizin görüşlerinden istifade etmek istiyoruz.  2023 seçimleri bizim için hayati mesele. Aynı gemideyiz. Hep beraber el birliği ile destek vermemiz gerektiğine inanıyoruz. Sizlerin bu noktada bize önerilerinize her zaman açığız. Kütahya’mızın birlik ve beraberliğini tesis etmek için sivil toplum örgütlerimiz ile istişare etmek istiyoruz. 30’a yakın Kütahya’da STK ziyareti yaptık. Her biride bize sıcak davrandılar. Bu mesele şahsi mesele değil ülke meselesi. Ülkemizin etrafı düşmanlarla çevrili, Cumhurbaşkanımızın önderliğinde bu zorlukları aşan bir yapıdayız. Kütahya mitinginde hemşerilerimizin teveccühü Cumhurbaşkanımızı son derece memnun etmiştir. Bunu bizzat ifade ettiler” dedi.

“5 milletvekilimiz bir araya gelip elini taşın altına koymadı”

Ziyarette görüşlerini açıklayan TÜSOYAD Başkanı Ali İhsan Nazlı, “birilerine göre şovmenim, çalışmalarım ön plana çıkmak gibi algılanıyor. Biz şube başkanlığını İshak Gazel Bey’den Halil Hamzaoğlu ve Mustafa Hacıoğulları’ndan devraldık. 2003’ten beri biz bu işi severek yaptık.  Amacımız tamamen halkın yararına mücadele vermekti. Siyasi düşüncemiz olsaydı bir partiye üye olurdum. Biz Kütahya için kesinlikle siyaseti göz önüne almadık. Her partiden arkadaşımızı yönetime aldık. Dernekçilik siyasi partinin arka bahçesi olmak değil halka hizmet etmektir. Siyasette senin adamın, benim adamım yapısı mevcut. Maalesef biz bunu Kütahya’da kaldıramıyoruz. Kütahya diğer illere bakarak kendi içimizdeki kopukluklardan dolayı hak ettiği yerde değil. 5 milletvekilimizin bir araya gelip bir olay için elini taşın altına koyduğuna şahit olmadım. 20 yıldır böyle bir manzara görmedim. Gönül isterdi ki Kütahya için siyaseti bir kenara koyabilseydik” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.