Ilıca Kavşağı için mücadele devam ediyor

MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, TBMM İdare Amiri MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal İle birlikte Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu makamında ziyaret etti. MHP Milletvekili Ahmet Erbaş bir çok kazanın meydana geldiği Ilıca Kavşağının düzenlenmesi için yeniden taleplerini iletti.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş , TBMM İdare Amiri MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal İle Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu’na yaptığı ziyarette Kütahya’nın yolları hakkında talepleri  iletti. Milletvekili Erbaş ; “ Sayın Bakanım burada meydana gelen kaçıncı tır kazası, bir günde binlerce aracın geçtiği bu viraj daha fazla ölüm ve maddi hasarlı kaza olmadan yeniden düzenlenmelidir” dedi. Bakan Karaismailoğlu yol hakkında gereken çalışmaların yapılacağını belirtti.

Alt geçit yapılsın

14 Mart  2023 tarihinde açılması planlanan Kütahya Şehir Hastanesinin devreye girmesi ile Ahmet Derin Caddesinde trafik yoğunluğunun artacağını ifade eden MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş ; “ Sayın Bakanım bu cadde üzerinde bir hemzemin geçit var. Burada trafiğin kilitlenmesine sebeb oluyor. Hastanenin açılması ile burada trafik daha da yoğunlaşacak. Buraya bir alt geçit yapılması gerekmektedir.” Diyerek talebini iletti. Bakan Adil Karaismailoğlu gereken çalışmaların yapıalcağını söyledi. MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş ayrıca, Bakan Karaismailoğlu’ndan Gediz-Uşak karayolunun istinat duvarlarının tamamlanmasını ve Gediz- Yenikent Beldesinde Gölcük Mahallesinin giriş ve çıkışlarının asfaltlanması istedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.