İsmail Gökçe kimdir?

Domaniçli Türkşeker Satınalma Müdürü İsmail Gökçe’yi Aşiyan Ajans Koordinatörü Ahmet Yılmaz tanıttı.

ismailgökçe

İsmail Gökçe kimdir?

1980 yılında Domaniç ‘te dünyaya geldi. İlkokul öğrenimini Çarşamba Köyünde bulunan Haymeana İlkokulunda bitirdi. 1991-1992 Yılları arası Domaniç’te Merkez Kuran Kursunda okudu. 1992-1996 Yılları arasında Emet İmam Hatip Lisesinde okudu. 1996-1999 Yılları arasında Bursa İmam Hatip Lisesinde okudu ve buradan mezun oldu.

İsmail Gökçe

Balıkesir Üniversitesi Pazarlama Meslek Yüksekokulunda Ön Lisans, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde Lisans eğitimini tamamladı. Yüksek Lisans eğitimini de Bahçeşehir Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi bölümünde yaptı.Kamuya girmeden özel sektörde değişik iş kollarında çalışan GÖKÇE, 2009 Yılında Çorum Belediyesinde işe başladı. 2011-2020 Nisan ayına kadar Bursa Büyükşehir Belediyesinde iş hayatına devam eden Gökçe, Bursa Büyükşehir Belediyesinde en son Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü olarak görev yaptı.

2022 Nisan ayında Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş Genel Müdürlüğü’nde Satınalma Müdürü olarak göreve gelmiş olup, halen bu görevi sürdürmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.